Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Strona główna Aktualności i promocje Prawdopodobnie najbardziej elektryczny salon w Polsce!

Prawdopodobnie najbardziej elektryczny salon w Polsce!

E-Ducato – elektromobilność wkracza na salony!

E-Ducato mocno wkroczyło na salony (przynajmniej u nas) i miało naprawdę niesamowite wejście!

162 sztuki E-Ducato zamówione przez jednego klienta, Arval Service Lease Polska to mocny krok ku elektromobilności. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane nam zaufanie i możliwość sprostania takiemu wyzwaniu logistycznemu. Przejdźmy jednak do tematu samej elektromobilności, która co prawda na razie działa raczej nieśmiało, jeśli chodzi o polski rynek, jednak obserwuje go i próbuje wrzucić swoje trzy grosze do przysłowiowej dyskusji w temacie.

To jeszcze młody sektor, który opiera się na uwarunkowaniach środowiskowo-klimatycznych i bierze pod uwagę potrzebę innowacyjności w kwestii doboru surowców. Jednak wszystkie prace w temacie elektromobilności będą miały wpływ nie tylko na branżę motoryzacyjną, ale i na całą gospodarkę i jej rozwój.

Historia pisze się na naszych oczach, a rozwój nie istnieje bez próbowania tego, co nowe. Pełna elektryfikacja bada nieznane dotąd lądy i rzuca całkiem nowe spojrzenie na motoryzacyjny świat. I w ten nowy świat postanowił wkroczyć Arval, o którym wspomnieliśmy na początku. Jak przekazał Daniel Aleks (Procurement, Remarketing & Mobility Director) „W polskim oddziale Arval obsługujemy już ponad 4100 aut użytkowych. To stale i dynamicznie rosnący segment aut w naszej flocie. Doskonale wiemy, że dla profesjonalistów najważniejsza jest niezawodność, funkcjonalność pojazdów oraz ich dostępność. Dlatego zdecydowaliśmy się na zamówienie ponad 100 elektrycznych LCV, które uzupełnią naszą flotę pojazdów. Samochody te będą natychmiast dostępne dla klientów Arval. To duży atut w dobie braku dostępności nowych samochodów nie tylko na lokalnym rynku motoryzacyjnym. Samochody będą dostępne w naszej ofercie wynajmu średnioterminowego MTR oraz Arval Pro, skierowanej do firm wykorzystujących na co dzień pojazdy użytkowe.

 

Należy sobie zdać sprawę z tego, że zmiany w trendach odbywają się nie tylko na naszym rynku, to trend europejski, a nawet światowy. I nie jest to tylko modny akcent, a próba stabilizacji systemu energetycznego i pozytywny wpływ na środowisko naturalne oraz gospodarkę kraju. Elektromobilność daje również to, na co w aktualnym świecie jest deficyt, dostępność produktu. I tutaj znowu wkracza Arval, gdyż: „Ważnym elementem programu Arval Pro jest promocja elektromobilności poprzez proponowanie naszym klientom pojazdów elektrycznych. Jesteśmy przekonani, że elektryfikacja flot samochodowych przyczynia się do optymalizacji kosztów obsługi floty jak i emisji CO2. Dostępność i popularność użytkowych samochodów elektrycznych we flotach tym bardziej zyskuje na znaczeniu, że kolejne miasta zapowiadają wprowadzenie stref czystego transportu, gdzie tzw. elektryki będą mogły się poruszać bez żadnych ograniczeń.

Elektryfikację w motoryzacji można porównać do relacji, która to rozpoczyna się od fascynacji, ciekawości i starania się, by ta konfiguracja była właściwa, by z czasem przejść do stabilizacji, zadowolenia i tak potrzebnej rutyny, bez niepotrzebnych nieprzyjemnych niespodzianek. Elektryzujemy się na potęgę.

 

Jesteś zainteresowany zamówieniem samochodów elektrycznych w naszych salonach?
Uzupełnij poniższy formularz - przedstawimy Ci szczegóły oferty

 

 

Grupa Auto Spektrum - Twój dealer i serwis Renault, Dacia, Alfa Romeo, Fiat i Jeep w Małopolsce, na Podkarpaciu i na Podbeskidziu

Renault i Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault i Dacia Kraków Bielany

ul. Buki 7, 32-060 Kryspinów 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault i Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault i Dacia Wieliczka

ul. Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Renault i Dacia Tarnów

ul. Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Alfa Romeo Tarnów

ul. Krakowska 197, 33-100 Tarnów 14 627 23 23 Kontakt Jak dojechać

Fiat Tarnów

ul. Krakowska 197, 33-100 Tarnów 14 627 23 23 Kontakt Jak dojechać

Jeep Tarnów

ul. Krakowska 197, 33-100 Tarnów 14 627 23 23 Kontakt Jak dojechać

Renault i Dacia Nowy Sącz

ul. I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault i Dacia Jaworze

ul. Bielska 551, 43-384 Jaworze k/Bielska-Białej 33 817 33 30 Kontakt Jak dojechać

Fiat Jaworze

ul. Bielska 551, 43-384 Jaworze k/Bielska-Białej 33 445 42 78 Kontakt Jak dojechać

Dziękujemy za wysłanie formularza