Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Strona główna Aktualności i promocje Poznaj nasz Autoryzowany Salon Fiata!

Poznaj nasz Autoryzowany Salon Fiata!

Autoryzowany Salon Fiata Bielsko Biała - Auto Spektrum

 

Autoryzowany Salon i Serwis Fiata Bielsko Biała to kolejna lokalizacja dealera Auto Spektrum cieszącego się dużym zaufaniem i zadowoleniem zarówno wśród nowych właścicieli samochodów jak i klientów, którzy od lat korzystają z profesjonalnych usług serwisowych. Salon i serwis Fiata Bielsko Biała prowadzony jest przez prawdziwych miłośników motoryzacji, których profesjonalne podejście do klienta oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z samochodami marki Fiat gwarantują najwyższą jakość oferowanych usług. Znajdziesz u nas zarówno samochody osobowe Fiat, jak również samochody dostawcze Fiat Professional. Poznaj lepiej Auto Spektrum Bielsko Biała!

 

Salon Fiat i Fiat Professional Bielsko Biała

Salon Fiat i Fiat Professional Auto Spektrum znajduje się tuż obok miejscowości Bielsko Biała, co stanowi dogodną lokalizację dla wszystkich właścicieli samochodów marki Fiat w okolicy. Korzystanie z usług oferowanych przez autoryzowanego dealera Fiata to gwarancja profesjonalnego podejścia do klienta, najwyższej jakości obsługi serwisowej, jak również pewność co do wykorzystywania wyłącznie oryginalnych części Fiat. Bardzo cenimy sobie sprawną komunikację i dobre relacje między Specjalistami Fiat i Klientami, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie tylko świadczyć najwyższej jakości usługi, ale również wykonać pracę w możliwie jak najkrótszym czasie.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktowania się z obsługą salonu Auto Spektrum Jaworze k. Bielska-Białej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania oraz pomożemy dokonać jak najlepszego wyboru auta!

Oferta Fiat Bielsko Biała - Auto Spektrum

Oferta Auto Spektrum Bielsko Biała umożliwia wiele atrakcyjnych form finansowania, które pomogą Ci w zakupie nowego lub używanego Fiata:

  • Kredyt Ratalny w salonie Fiat Bielsko Biała

W ramach jednej raty kredytu możliwe jest finansowanie ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenie spłaty kredytu i GAP, wyposażenie dodatkowe, usługi Wydłużonej Gwarancji lub Pakiety Okresowej Obsługi Gwarancyjnej. Sam zdecyduj o wysokości wpłaty własnej wnoszonej na początku finansowania oraz długości kredytu ratalnego!

  • Kredyt Balonowy w salonie Fiat k. Bielsko Biała

Wolisz kredyt w miesięcznych ratach z ratą balonową na końcu finansowania czy kredyt z płatnościami rocznymi? To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Znajdź produkt finansowy dostosowany do Twoich potrzeb i usiądź za kółkiem swojego wymarzonego Fiata!

  • Leasing Fiat Auto Spektrum Bielsko Biała

Jesteś osobą prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą? A może zarządzasz dużą firmą? Teraz możesz używać swojego Fiata Professional bez przenoszenia na siebie praw własności. To od Ciebie zależy długość leasingu oraz wysokość pierwszego czynszu leasingowego! To idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują profesjonalnego i niezawodnego samochodu dostawczego!

  • Leasing z Wysokim Wykupem

Oferujemy Ci leasing z wysokim wykupem gwarantującym bardzo niski miesięczny koszt leasingu.
Odkup samochodu po okresie leasingu gwarantowany jest przez wybranych dealerów FCA Poland S.A. lub przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o. - w zależności od promocji.

  • Usługi Dodatkowe


-Jedna Rata Kredytu/Leasingu to szereg ubezpieczeń i usług dodatkowych takich jak:
-Ubezpieczenie spłaty kredytu/leasingu
-Ubezpieczenie komunikacyjne 
-Ubezpieczenie GAP
-Usługi wydłużonej gwarancji
-Pakietów Okresowej Obsługi Serwisowej
-Dodatkowego wyposażenia samochodu

W salonie Fiat Bielsko Biała zapewniamy bogaty wybór nowych i używanych Fiatów dostawczych Dostępnych od Ręki. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze jak najkorzystniejszej oferty.

Fiat Bielsko Biała Jazda Testowa – Auto Spektrum

Każdy kierowca poszukuje samochodu idealnie dopasowanego do swoich unikalnych potrzeb.
Zapisz się na Jazdę Testową w Auto Spektrum Jaworze obok miejscowości Bielsko Biała aby dokładnie poznać możliwości i sprawdzić jak w rzeczywistości zachowuje się Twój wymarzony Fiat lub Fiat Dostawczy. Z przyjemnością zaprezentujemy wszystkie cechy auta i odpowiemy na Twoje pytania!

Pracownicy salonu Auto Spektrum k. Bielska Białej opowiedzą Ci o specyfikacji wybranych modeli Fiata, dostępnych formach finansowania oraz promocjach, z których możesz skorzystać w ramach oferty autoryzowanego dealera Fiata!


Grupa Auto Spektrum - Twój dealer i serwis Renault, Dacia, Alfa Romeo, Fiat i Jeep w Małopolsce, na Podkarpaciu i na Podbeskidziu

Renault i Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Renault i Dacia Kraków Bielany

ul. Buki 7, 32-060 Kryspinów 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Renault i Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Renault i Dacia Wieliczka

ul. Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Renault i Dacia Tarnów

ul. Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Alfa Romeo Tarnów

ul. Krakowska 197, 33-100 Tarnów 14 627 23 23 Kontakt Jak dojechać

Fiat Tarnów

ul. Krakowska 197, 33-100 Tarnów 14 627 23 23 Kontakt Jak dojechać

Jeep Tarnów

ul. Krakowska 197, 33-100 Tarnów 14 627 23 23 Kontakt Jak dojechać

Renault i Dacia Nowy Sącz

ul. I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Renault i Dacia Jaworze

ul. Bielska 551, 43-384 Jaworze k/Bielska-Białej 33 817 33 30 Kontakt Jak dojechać

Fiat Jaworze

ul. Bielska 551, 43-384 Jaworze k/Bielska-Białej 33 445 42 78 Kontakt Jak dojechać

Dziękujemy za wysłanie formularza